Nippo Corporation
Sato Bldg. 4F Kawaramachi Nijo Agaru, Nakagyo-ku,
Kyoto 604-0911
JAPAN
Tel. (+81) 75 213 8655
Fax. (+81) 75 213 8656
Email: info@nippo-corp.co.jp

 

 

Import japońskich towarów do Polski

Średnie i małe firmy japońskie posiadające w ofercie ciekawe towary i usługi, ze względu na całkowity brak informacji i nieobecność reklamy polskiej, nie postrzegają zazwyczaj Polski jako rynku zbytu. Z tego powodu wiele interesujących japońskich produktów nigdy nie trafi do polskich konsumentów. Nippo Corporation starają się jak najlepiej promować Polskę w Japonii, aby z jednej strony wzbudzić zainteresowanie Polską nie tylko tak dużych firm, jak Toyota, Sharp, Hitachi, ale dużej liczby nieznanych często z nazwy przedsiębiorstw, których wyroby warte są poświęcenia im uwagi.

Ponieważ wiele japońskich przedsiębiorstw, ze względu na różnice w stylu prowadzenia biznesu i etyki biznesowej, nie interesuje się eksportem towarów uważając tego typu działanie za wysoce ryzykowne. W takich przypadkach, działająca już od ponad 14 lat firma Nippo Corporation występuje w roli pośrednika, co pozwala na uniknięcie wielu nieporozumień, które inaczej przeszkadzałyby finalizacji wielu transakcji.

Japońskie i polskie podejście do problemów jakości, terminowości i szacunku czasami różni się, więc konieczne jest zapoznanie obu stron z rzeczywistymi warunkami planowanej współpracy. Nippo Corporation działając w obu krajach posiada wiedzę i umiejętności konieczne do nawiązywania i utrzymywania długotrwałych stosunków handlowych między firmami prowadzącymi działalność w całkowicie odrębnych środowiskach kulturowych.

 

Japonskie towary

Japońskie antyki i dzieła sztuki

Nie ma pewnie w Polsce człowieka, który interesowałby się Japonią i nie widział japońskich drzeworytów, zwojów z kaligrafią, przepięknych wachlarzy czy innych japońskich dzieł sztuki. Mimo, że japońska sztuka jest stosunkowo dobrze znana w Polsce, jest jednak w Polsce prawie niedostępna.

Dla osób, galerii i sklepów zainteresowanych nabyciem, sprzedażą japońskiego rękodzieła, dzieł sztuki oferujemy usługi indywidualnej i skonsolidowanej wysyłki zakupionych dzieł do Polski.

Część dostępnych wyrobów zaprezentowane jest na stronach hurtownia japońska oraz sztuka japońska. Jeśli jednak nie znajdą Państwo tam tego, czego szukali, prosimy o bezpośrednie złożenie zapytania. Odpowiemy Państwu, czy poszukiwane przez Państwa wyroby będą dostępne i na jakich warunkach.

Wszystkich klientów traktujemy bardzo poważnie. Niedokonanie zakupu nie zmienia nic w naszym stosunku do klienta, zawsze traktowani będą Państwo z taką samą troską o Państwa zadowolenie.

Grafika