Nippo Corporation
Sato Bldg. 4F Kawaramachi Nijo Agaru, Nakagyo-ku,
Kyoto 604-0911
JAPAN
Tel. (+81) 75 213 8655
Fax. (+81) 75 213 8656
Email: info@nippo-corp.co.jp

 

 

Tłumaczenia i opieka nad delegacjami i wycieczkami polskimi w Japonii

Miyajima

Firma Nippo Corporation z siedzibą w Kioto, w Japonii oferuje planowanie i realizację delegacji i wycieczek do Japonii.
W Kioto znajduje się duża część atrakcji turystycznych, jakie ma do zaoferowania kraj kwitnącej wiśni. Ponieważ Nippo Corporation znajduje się w Kioto, możemy pokazać Państwu miasto i okolice od podszewki.

Planowanie i realizacja całości delegacji.
Po uzyskani informacji na temat firm oraz miejsc, które delegacja ma odwiedzić, przygotowujemy szczegółowy harmonogram, dokonując rezerwacji zakwaterowania, przejazdów, spotkań w firmach oraz atrakcji turystycznych. Nasz tłumacz odbierze Państwa delegację z lotniska i towarzyszył jej w zakresie przez Państwa wskazanym.

Planowanie i realizacja części turystycznej wycieczki.
Planowanie turystycznej części delegacji po zakończeniu rozmów z Państwa klientami. Na Państwa życzenie tworzymy program wycieczki do miejsc, które Państwa interesują. Mogą to być atrakcje turystyczne, otwarte dla zwiedzania zakłady produkcyjne lub firmy, muzea lub jakiekolwiek inne miejsca turystyczne ciekawe.

Planowanie i realizacja wycieczki po Kioto i okolicach.
Dla grup, które chcą się zapoznać szczegółowo i najpiękniejszymi zabytkami Japonii, proponujemy wycieczki po Kioto i okolicach zaplanowane specjalnie według Państwa zainteresowań i potrzeb. Oferujemy wycieczki półdniowe, dniowe i dwudniowe. Wycieczki tego typu organizowane są często na zlecenie japońskich firm przyjmujących polskich gości. Prosimy o zareklamowanie nas, Państwa japońskim kontrahentom.

. Odpowiemy na każde zapytanie.

Wycieczki tematyczne

Ogrody

Organizujemy dla biur podróży, firm oraz grup osób prywatnych wycieczki tematyczne po Japonii. Mogą to być wycieczki poświęcone, na przykład


- Kultura Samurajów - zwiedzanie zamków, muzeów broni oraz miejsc sławnych bitw
- Kuchnia Japońska – odwiedzanie restauracji z tradycyjnymi potrawami, nauka przyrządzania sushi, japońskich słodyczy, plantacji tradycyjnych warzyw, portów rybackich, zakładów produkujących artykuły spożywcze tradycyjnymi metodami.
- Zdrowa Kuchnia – elementy kuchni japońskich szczególnie istotne dla utrzymania zdrowia oraz zapobiegania chorobom, zapoznanie się z teorią, używanymi w potrawach przyprawami, warzywami oraz sposobami przyrządzania.
- Geishe – zapoznanie się z kulturą i tradycją gejsz, nauka śpiewu, tańca i gry na tradycyjnych instrumentach, ceremonia herbaciana, układania kwiatów.
- Pielgrzymki – zapoznanie się z kulturą i historią pielgrzymowania, odwiedzenie świątyń jednej z tras pielgrzymkowych, zapoznanie się z podstawami buddyzmu.
- Japońskie religie – zapoznanie się z podstawowymi ruchami religijnymi w Japonii, odwiedzenie najciekawszych świątyń, udział w nabożeństwach i festiwalach.
- Sake – zapoznanie się z metodami produkcji sake, odwiedzenie najbardziej znanych wytwórni, zapoznanie się z tradycyjnym sposobami spożywania.
.

Szkolenia w Japonii

Szkolenia

Szkolenia w Japonii dla pracowników Państwa firmy. Oferujemy szkolenia dotyczące jakości, zarządzania i wiele innych. Oprócz wykładów teoretycznych szkolenia obejmują także zwiedzanie firm oraz zakładów związanych z tematem szkolenia.
Oferta przygotowywana jest dla każdego klienta indywidualnie.

W sprawie możliwości dofinansowania szkolenia przez organizacje pozarządowe, prosimy skontaktować się z nami podając cel i zarys planu szkolenia.